+48 608 186 032 biuro@aircoklima.pl
Zaznacz stronę

Kontkt

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami – omówimy Twoje potrzeby i zaproponujemy właściwe rozwiązania. Pamiętaj – wycena usług zawsze jest darmowa!

Email

biuro@aircoklima.pl

Telefon

+48 608 186 032

Opinie naszych klientów

Bardzo się cieszę, że montaż klimatyzacji powierzyliśmy firmie AIRCO KLIMA. Panowie posiadają kompetencje i właściwie je wykorzystują. Na montaż przyjechali punktualnie, co świadczy że szanują czas klienta. Przed rozpoczęciem prac oraz w ich trakcie zadbali o zachowanie porządku. Usługę montażu klimatyzatorów wykonali bardzo sprawnie. Z przyjemnością polecam usługi AIRCO KLIMA.

Green Meadow

Od czasu wizyty w celu przedstawienia kosztorysu do czasu zamkniecia montażu 14 dni. Profesjonalna obsługa , korzystne ceny urządzen i montażu. Szybko , sprawnie , czysto. Firma jakich mało w dzisiejszych czasach na rynku. Z przyjemnością polecam AIRCO KLIMA. SUPER !!!!!

Krzysztof Leszczyński

Z czystym sumieniem polecam firmę AircoKlima, bezproblemowy montaż klimatyzacji w domu jednorodzinnym. Panowie sprawnie poradzili sobie z montażem klimatyzatora, zostawili po sobie porządek i dobre wrażenie. Dobry kontakt, punktualność a także atrakcyjne ceny klimatyzacji wraz z montażem, polecam!

Piotr Wiech

Certyfikaty

LG Electronics

Mitsubishi

GREE